אירוח דיסקרטי במרכז

זקוקים לרגע של פסק זמן ממירוץ היום יום? רוצים התרעננות קלה? בואו ל"פינה כפרית"- חדרי אירוח מפנקים לפי שעה

חיי השגרה שוחקים את כולנו וכל זוג זקוק מידי פעם להפסקה קלה מחיי היום יום. אנו בפינה כפרית מציעים לכם חדרי אירוח מפנקים במיוחד במרחק 5 דקות נסיעה מתל אביב. אצלנו בפינה כפרית מחכים לכם חדרי אירוח דיסקרטיים לאירוח לפי שעה , להתנתק ולהשתחרר, לקחת רגע של פסק זמן, בילוי זוגי, פגישה עסקית או כל מטרה אחרת, האפשרות לבילוי מפנק בצימר זמין בכל שעה בלי לנסוע רחוק, בלי להפסיד ימי עבודה ובמחירים אטרקטיביים.

אירוח דיסקרטי במרכז
אירוח דיסקרטי במרכז

חדרי אירוח דיסקרטיים לפי שעה

המונח חדרי אירוח לפי שעה עלול לעורר קונוטציות שליליות של חדרי מלון מפוקפקים ועלובים, אך לא כן הדבר. הצימרים שלנו הם חדרים איכותיים ויוקרתיים כמו כל צימר על רמה אחר. כל החדרים מאובזרים בצורה מושלמת, החל ממצעים איכותיים, מגבות מפנקות, מזרן אורתופדי ועיצוב מוקפד של החדר. אנו מציעים גם כיבוד קל ופינת קפה לנוחיותכם.

מה המטרה של חדרי אירוח לפי שעה?

חדרי אירוח לפי שעה נועדים לתת לזוגות מה שחדר רגיל בבית מלון או צימר לא יכול לספק. גמישות בשעות ההגעה לצימר ויציאה ממנו. בתי מלון וצימרים בדרך כלל מגבילים את האורחים בשעת קבלת החדר ועזיבתו, בדרך כלל לא תוכלו להגיע לצימר או בית מלון מוקדם בבוקר או מאוחר בלילה אלא על בסיס מקום פנוי ותצטרכו לשלם מחיר כפול ומכופל. חדרי אירוח לפי שעה, פותרים בעיה זו מכיוון שאתם משלמים לפי שעה כאשר כל שעה נוספת מוזילה את המחיר פר- שעה.

אנו מעניקים שירות דיסקרטי הבא לידי ביטוי במספר דרכים. הכניסה לחדר נעשית באופן עצמאי, יש לכם אפשרות להיכנס למתחם בלי לפגוש בנו כלל, אירוח דיסקרטי זה מאפשר לכם לקחת את מפתח החדר מתיבת שירות ייחודית המיועדת למטרה זו, בה ניתן גם להשאיר תשלום כך תוכלו לשמור על פרטיות מוחלטת. בנוסף, השירות כולל חניה דיסקרטית המאפשר לכם להחנות את הרכב במקום נסתר מן העין.

אירוח דיסקרטי במרכז עושים בפינה כפרית, צרו קשר עכשיו!

Share Button
אירוח דיסקרטי במרכז
5 (100%) 1 vote