חדרים דיסקרטיים – לכל אחד ולכל מטרה

מאז ומתמיד בתי מלון, אכסניות וצימרים סיפקו פתרונות לזוגות שביקשו להתבודד ולבלות זמן מה ביחד. אך לא כולם יודעים שחדר בבית מלון יקר איננה האופציה היחידה העומדת לפניהם כאשר הם מחפשים לברוח קצת מהבית ולקבל קצת פרטיות, אפילו רק לכמה שעות. חדרים דיסקרטיים זמינים היום בהמוניהם ברחבי הארץ ותתפלאו לדעת על המגוון הרחב של המקרים בהם מזמינים אותם.

חדרים דיסקרטיים, פינה כפרית

חדרים דיסקרטיים – לא מה שאתם חושבים…

בניגוד למה שאנשים רבים אולי עלולים לחשוב, חדרים שכאלה הם לאו דווקא לבילויים "זולים". למקומות האלו זורמים זוגות מכל הסוגים והמינים; כאלה שנשואים כבר שנים ורוצים לעשות משהו קצת שונה, צעירים שמחפשים פרטיות, רווקים ועוד.

החדרים הדיסקרטיים הם חדרי אירוח מטופחים, יוקרתיים ואיכותיים. העיצוב שלהם נעשה בקפידה והם כוללים בתוכם את כל הטוב שיכול להיות; ג'קוזי מפנק, מיטה גדולה ורכה, כיבוד ובקבוקי יין, טלוויזית LCD  וכיוצא באלה. כמה שעות קסומות בחדר שכזה, ותצאו רעננים ומחודשי אנרגיות לצאת שוב לשגרת יומכם.

חדרים דיסקרטיים – מי ולמה?

  • צעירים/חיילים- נערים מתבגרים או חיילים שיוצאים לאפטר או לסוף שבוע הביתה יודעים כמה קשה לקבל פרטיות בבית ההורים… ועדיין, גם לצעירים יש צרכים וגם הם היו רוצים כמה שעות של שקט בלי הפרעות בחדר אינטימי. היתרון הנוסף שיש לחדרים לזוגות ובמיוחד לצעירים או חיילים שאינם מרוויחים משכורת גבוהה הוא שהמחיר שלהם הוא לכל כיס. במחיר סביר אפשר לקבל חדר שלא נופל מאיכותו או מיופיו של חדר במלון 5 כוכבים ובאמת להתפנק.
  • גרושים עם ילדים בבית – לא תמיד רוצים להביא כל בן/בת זוג חדשים שפוגשים במהלך החיים לאיזור הביתי שלנו, ובמיוחד אם מתגוררים שם ילדים קטנים או מתבגרים. גרושים שפגשו מישהו מיוחד אך זו עדיין מערכת יחסים מתפתחת ולא רוצים לעשות מזה סיפור גדול, יכולים לבדוק את הקשר והאינטימיות ביניהם בהזמנת חדרים דיסקרטיים מדי כמה ימים לפני שהם מציגים אחד את השני למשפחות והופכים את זה למשהו קבוע ורישמי יותר.
  • זוגות נשואים- זה נכון שלזוגות נשואים יש את כל הלגיטימציה להשאר בבית; הם לא צריכים לתת דין וחשבון לאף מבוגר והקשר ביניהם הוא כבר מזמן מוכר לכל ורישמי. אך מה עם בכל זאת קצת פרטיות וגיוון מחדר השינה הביתי? מדוע שגם הם לא יהנו מקצת פינוקים שאין להם בבית?

בואו להתרשם מפינה כפרית, חדרים דיסקרטיים, חדרים איכותיים לפי שעה, בכל שעה!

Share Button
חדרים דיסקרטיים – לכל אחד ולכל מטרה
4.8 (96%) 20 votes