צימרים דיסקרטיים

גם אתם מרגישים חנוקים בשגרה הכובלת של המירוץ התמידי בין הבית הדורש לבין העבודה התובענית, גם אם יש לכם זמן לבלות יחד עם בן זוגכם אתם מתקשים למצוא פינה שקטה ואינטימית הרחק משאון החיים והיומיום השוחק? יש לכם זמן לצאת ביחד עם בן הזוג שלכם לצימרים רומנטיים אך אתם מגלים שהמחיר היקר אינו תואם את היכולות התקציביות שלכם?

אל דאגה, מהיום גם אתם ובעצם כל זוג שמתקשה למצוא זמן לעצמו בשל מגבלות זמן, מקום ותקציב יוכל לקבל מענה פרקטי, מהיר, זמין ולא יקר.

צימרים דיסקרטיים

חדרי אירוח לפי שעה, מה זה?

שמעתם על חדרים לפי שעה? אם לא יתכן שזו תהיה בשורה חדשנית בעבורכם. לרוב מציעים אנשים  פרטיים וחברות שונות צימרים להשכרה למינימום שתי לילות. כידוע מחיר צימר ולו הפשוט ביותר מתחיל רק משש מאות שקלים ללילה ללא ארוחת בוקר ואם אתם רוצים ללכת על אופציה מפנקת יותר תכינו בצד אלף שקלים לכל לילה. מי שיכול להרשות לעצמו כזו הוצאה בסתם יום של חול ואפילו עם סיבה כמו יום נישואין או אירוע אחר, בבקשה, אך אם אתם מוגבלים מבחינה כספית ואין לכם יכולת להוציא כאלו סכומים, תוכלו להיעזר באופציה לש חדרי אירוח לפי שעות.

בילוי במחיר סביר

אתם מזמינים צימר מפנק ורומנטי עם שלל אביזרים ואווירה מושלמת רק לשעות בהן אתם רוצים לשהות בצימר יחד עם אהוב לבכם. לעיתים די בכמה שעות של בילוי רומנטי משותף, כדי להפיג את מתחי היומיום ולצאת מעט מכבלי השגרה השוחקת. בחדרי אירוח לפי שעות אתם משלמים רק על השעות בהן שהיתן כך שכל העסק יכול להסתכם בשלוש מאוד שקלים. שווה, לא?

פינוקים גם לעסוקים!

גם לעסוקים שביננו אלו שלא יכולים לפרגן לעצמם ימי חופשה בקלות, יכולים חדרי אירוח להביא בשורה. אין כל צורך לדווח לבוס או להעדר מהעבודה, מספיק לצאת לכמה שעות בערב וליהנות מיציאה מהשגרה ומבילוי רומנטי עם בן/בת הזוג.

צימרים דיסקרטיים

בפינה הכפרית תוכלו להתרשם ממגוון חדרי אירוח לפי שעה. מהיום יציאה משותפת עם הפרטנר שלכם אינה עוד מסובכת, יקרה ובלתי זמינה, מתקשים ממש לפני שמגיעים לחדר המפנק , ניתן להזמין אף בקבוק יין וקישוטים לחדר שיחממו את האווירה וזהו, אתם יוצאים לכמה שעות מרגוע רק שלכם!

Share Button
צימרים דיסקרטיים
דרגו את הדף